wycinka i pielęgnacja drzew

szeroki zakres usług

specjalistyczny sprzęt

profesjonalne doradztwo


Oferta

Zajmujemy się specjalistyczną wycinką drzew metodami tradycyjnymi, a ponadto w trudno dostępnych miejscach realizujemy wycinkę za pomocą ścinki sekcyjnej (metodą ścinania drzewa od góry).

Ponadto oferujemy szeroki zakres usług pielęgnacji drzew:

  • cięcia pielęgnacyjne drzew
  • prześwietlanie koron
  • usuwanie suchych gałęzi i konarów
  • redukcja koron
  • usuwanie pni i konarów grożących niebezpieczeństwemW naszej ofercie znajdą Państwo również kompleksowe usługi pielęgnacji ogrodów oraz terenów zielonych, zapraszamy do współpracy!


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 726 215 759

lub mogą Państwo skorzystać z wygodnego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, specjalistyczną wiedzą i bogatym doświadczeniem, dzięki czemu realizowane przez nas usługi wycinki i pielęgnacji drzew są szybkie i skuteczne.

Zabiegi pielęgnacyjne w koronach drzew pozwalają nie tylko dbać o wygląd drzewa ale także o bezpieczeństwo ponieważ pozwalają wykryć suche lub chore konary z wyprzedzeniem.

Oferujemy nie tylko specjalistyczną pielęgnację drzew lecz także kompleksowe usługi dla całych ogrodów, dzięki czemu wszystkie rośliny w Państwa otoczeniu będą piękne, zdrowe i bezpieczne.

Realizujemy usługi pielęgnacyjne na pojedyńczych drzewach metodą alpinistyczną, bez potrzeby stosowania ciężkiego sprzętu, dzięki temu nie ma problemu z ciasnym dojazdem lub małą działką.